wolnowiszacy1System ø19 jest zminimalizowaną formą roletek wolnowiszących przeznaczoną do montażu na skrzydle okiennym. Prosta, lekka konstrukcja czyni roletkę wyjątkowo zgrabną i subtelną. Niewielkich rozmiarów uchwyty oraz mała rurka o średnicy 19mm sprawiają, że tkanina znajduje się bardzo blisko ramy okiennej, redukując tym samym boczne prześwity.

 

 

 

 

 

 

 


wolnowiszacy2

System ø25 do napędzania tego systemu służy mechanizm łańcuszkowy oferowany w 10 kolorach. Może być montowany zarówno na ramie okiennej jak i na ścianie. Miękka linia uchwytów dodaje roletce nowoczesny i estetyczny wygląd. Gęsty łańcuszek kulkowy umożliwia płynną i cichą obsługę roletki. System Ø25 występuje również z mechanizmem sprężynowym, umożliwiającym zatrzymania roletki na każdym poziomie bez używania zaczepów.

 

 

 

 


 

System Ø32 - roletka w tym systemie może być napędzana mechanizmem łańcuszkowym występującym w 2 kolorach (biały i beżowy), bądź białym mechanizmem sprężynowym. Zastosowanie grubościennej rury nawojowej o zwiększonej średnicy pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni okiennych. W tym systemie materiał wsuwany jest w rurę nawojową przy użyciu listwy mocującej, dzięki czemu jego wymiana jest wyjątkowo łatwa.


Copyright © 2015. PUH WITREX

PUH WITREX Pruszków