Rolety impresja dzień - nocrolety impresja

 

     Możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety. Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony. Łańcuszek sterujący oraz obrotowy obciążnik tkaniny pozwala na płynne sterowanie roletą. Atrakcyjna kolekcja tkanin oraz dopasowana kolorystyka detali pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju wnętrza. Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż

 

 


 

Roleta mini dzień-nocrolety dzien-noc

 

    Dzięki specjalnej tkaninie wykonanej z pozi o mych transparentnych i nietransparentnych pasów możemy płynnie regulować natężenie wpadającego do pomieszczenia światła. Naprzemianległy układ pasów umożliwia bez konieczności odsłaniania całego okna przy minimalnym ruchu roletą zaciemnienie pomieszczenia jak również jego wystarczające naświetlenie. Rozwiązanie to stwarza niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i pozwala w bardzo prosty sposób dopasować nastrój. Rolety „dzień-noc” są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla wnętrz o wystroju klasycznym, jak i dla tych bardziej nowoczesnych. Roleta mini dzień-noc jest systemem bezinwazyjnym mocowanym bezpośrednio n a skrzydle okiennym. Możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego sprawia że roleta przylega do skrzydła nawet gdy jest ono uchylone.

 

 


 

Roleta wolnowisząca Fi 28 dzień-noc

 

    System ten ma wzmocniony mechanizm i jest przeznaczony do rolet o większych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu specjalnego profilu montażorolety dzien-nocwego w bardzo prosty sposób można zamontować roletę do ściany bądź sufitu. System występuje w 2  opcjach: bez osłony lub w osłonie stanowiącej rodzaj półkasety. Dzięki specjalnej tkaninie wykonanej z poziomych transparentnych i nietransparentnych pasów możemy płynnie regulować natężenie wpadającego do pomieszczenia światła. Naprzemianległy układ pasów umożliwia bez konieczności odsłaniania całego okna przy minimalnym ruchu roletą zaciemnienie pomieszczenia jak również jego wystarczające naświetlenie. Rozwiązanie to stwarza niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i pozwala w bardzo prosty sposób dopasować nastrój. Rolety „dzień-noc” są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla wnętrz o wystroju klasycznym, jak i dla tych bardziej nowoczesnych.

 

 

 


 

Roleta w kasecie Besta Uni II dzień-noc

 

   System ten jest przeznaczony do montażu na skrzydle okiennym. Tkanina rolety porusza się tuż przy szybie między listwami przyszybowymi. Roleta wyposażona jest w kasetę aluminiową chroniącą tkaninę przed kurzem oraz płaskie prowadnice utrzymujące materiał przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Ze względu na nieduże wymiary kasety roleta nie ograniczaroleta dzien-noc bardzo otwieranie się skrzydła okiennego i idealnie wkomponowuje się w okno stwarzając wrażenie niewidocznej. Kasety i prowadnice dostępne są w kolorach takich jak: biały, brązowy, srebrny, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech dzieki czemu można je dopasować do każdego okna. Dzięki specjalnej tkaninie wykonanej z poziomych transparentnych i nietransparentnych pasów możemy płynnie regulować natężenie wpadającego do pomieszczenia światła. Naprzemianległy układ pasów umożliwia bez konieczności odsłaniania całego okna przy minimalnym ruchu roletą zaciemnienie pomieszczenia jak również jego wystarczające naświetlenie. Rozwiązanie to stwarza niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i pozwala w bardzo prosty sposób dopasować nastrój. Rolety „dzień-noc” są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla wnętrz o wystroju klasycznym, jak i dla tych bardziej nowoczesnych.

 


Copyright © 2015. PUH WITREX

PUH WITREX Pruszków