Moskitiera to artykuł sezonowy, który cieszy się szczególnym powodzeniem od wczesnej wiosny do jesieni. Produkowane przez nas moskitiery, można zamontować do każdego typu okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed owadami, ale także przed kurzem i liśćmi.

 

Moskitiera okienna kołnierzowa:

    To najprostsza i najpopularniejsza z moskitier. Wykonana jest z profilu aluminiowego malowanego proszkowo w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym-strukturalnym oraz z siatki z włókna szklanego o wymiarach oczek 1 mm x 1 mm w kolorze czarnym lub szarym. Mocowane są bezinwazyjnie do okna za pomocą uchwytów obrotowych przykręconych do moskitiery.

 

Moskitiera okienna na magnesy:

    Innym typem  moskitier  ramkowych są moskitiery mocowane za pomocą magnesów przykręcanych do zewnętrznej ramy okna. Ramka z profilu aluminiowego w kolorze białym lub brąz.

 

Moskitiera rolowana:

    Wykonane są z aluminiowej kasety z siatką z napędem sprężynowym. Moskitiery rolowane dzielimy na okienne, w których siatka rozwija się w pionie lub drzwiowe z siatką rozwijającą się w poziomie. Kaseta w kolorach białym, brązowym lub złotego dębu. Siatka czarna lub szara.

 

Moskitiera drzwiowa:

    Wykonywana z ciągnionego profilu aluminiowego malowanego proszkowo w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym stanowi skuteczną ochronę przeciw owadom montowaną na drzwi balkonowe lub tarasowe. Dzięki zastosowaniu szerokiego profilu gwarantuje prawidłowe działanie przez długi czas. Mocowana jest za pomocą zawiasów z samozamykaczem do ramy drzwiowej.  Możliwe zastosowanie siatki aluminiowej.


Copyright © 2015. PUH WITREX

PUH WITREX Pruszków